APARTAMENT DLA 6-8 OSÓB

Zapraszamy do apartamentu 6/8-osobowego znajdującego się na tej samej posesji co domek 8-osobowy oraz apartament 4-osobowy. Apartamenty znajdują się w jednym budynku, każdy z nich posiada osobne wejście do apartamentu i wyjście na taras. Apartamenty posiadają wspólny taras.

Domek i apartamenty wynajmowane są w okresie od maja do 31 października oraz w Sylwestra. Nie wynajmujemy domku ani apartamentów na jedną noc, minimalny czas to 3 dni. 

Apartament 6/8-osobowy dwupoziomowy składa się z :

PARTERU: otwarta jasna kuchnia z pełnym wyposażeniem, jadalnia z dużym drewnianym stołem i krzesłami dla 6/8 osób, jasny przeszklony salon z rozkładaną dwuosobową sofą, kominek i TV, łazienka z prysznicem, oddzielna toaleta oraz duży taras. Na tarasie znajduję się stół z krzesłami, ławeczką i parasolem oraz grill. Apartament posiada internet.

I PIĘTRA:  dwie oddzielne sypialnie z podwójnymi łóżkami i rozkładanymi sofami. W jednej sypialni znajduję się szafa, a w drugiej komoda.

W cenie zapewniamy pościel, brak natomiast ręczników.

Cena za apartament wynosi 400 zł za dobę. 

Akceptujemy płatność bonem turystycznym.

Ilość miejsc: 6-8 osób

Sylwester wynajmujemy w pakiecie 5 noclegów w cenie 3000 zł/apartament.

Rezerwację potwierdza wpłata zadatku w wysokości 400 zł. W przypadku dłuższych rezerwacji cena zadatku ustalana jest indywidualnie. Formalności związane z meldunkiem i uregulowaniem pozostałej opłaty za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu. Akceptujemy płatność gotówką lub przelew na konto. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu lub skrócenia zadatek nie podlega zwrotowi. Goście proszeni są o telefoniczny kontakt z właścicielem najpóźniej godzinę przed przyjazdem w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących zameldowania i odbioru kluczy. W apartamentach we wszystkich pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

GALERIA:  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.