DOMEK DLA 8 OSÓB

„Biały Domek” składa się z dwóch odzielnych budynków. W jednym budynku znajduje się domek 8-osobowy, natomiast w drugim znajdują się dwa apartamenty, w tym jeden apartament dla 6-8 osób oraz drugi apartament dla 2-4 osób. Dom oraz apartamenty znajdują się na tej samej posesji, posiadają wspólny wjazd oraz parking.

Domek i apartamenty wynajmowane są w okresie od maja do 31 października oraz w Sylwestra. Nie wynajmujemy domku ani apartamentów na jedną noc, minimalny czas pobytu to 3 dni. 

Domek dla 8 osób, murowany, bliźniak (ok. 90m2) składa się z trzech oddzielnych pokoi, aneksu kuchennego z jadalnią oraz łazienki.

Pokój nr 1 – na I piętrze składa się z dwóch pojedynczych łóżek, dwóch szafek nocnych, sofy rozkładanej, stolika, komody oraz szafy.

Pokój nr 2- na I piętrze składa się z dwuosobowego łóżka, dwóch szafek nocnych, komody oraz stolika z dwoma krzesłami.

Pokój nr 3 – na parterze składa się z dwuosobowego łóżka, szafy, krzesła, stolika oraz komody. W tym pokoju znajduje się również kominek.

W domku znajduję się łazienka (prysznic), która posiada wszystko co mieć powinna oraz kuchnia podzielona na 2 części: aneks kuchenny – wyposażony w 2-palnikową kuchenkę elektryczną, lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny i całe wyposażenie kuchenne: talerze, szklanki, sztućce i garnki. Druga część kuchenna to część jadalniana posiadający stół na 6-8 osób oraz krzesła. Domek posiada TV, internet oraz małą werandę.

W cenie zapewniamy pościel, brak natomiast ręczników.

Dom w całości do dyspozycji gości, bez właścicieli. Na terenie „Białego Domku” znajduje się plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawkami, grill oraz przygotowane miejsce na ognisko. Cały teren jest ogrodzony, wokół miejsce na parking.

Cena za cały domek wynosi 400 zł za dobę.   

Akceptujemy płatność bonem turystycznym.

Ilość miejsc: max. 8 osób

Sylwester wynajmujemy w pakiecie 5 noclegów w cenie 3000 zł/domek. 

Rezerwację potwierdza wpłata zadatku w wysokości 400 zł. W przypadku dłuższych rezerwacji cena zadatku ustalana jest indywidualnie. Formalności związane z meldunkiem i uregulowaniem pozostałej opłaty za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu. Akceptujemy płatność gotówką lub przelew na konto. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu lub skrócenia zadatek nie podlega zwrotowi. Goście proszeni są o telefoniczny kontakt z właścicielem najpóźniej godzinę przed przyjazdem w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących zameldowania i odbioru kluczy. W domu we wszystkich pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.