APARTAMENT DLA 4 OSÓB

 

Zapraszamy do apartamentu 4-osobowego znajdującego się na tej samej posesji co domek 8-osobowy oraz apartament 6-osobowy. Apartamenty znajdują się w jednym budynku, każdy z nich posiada osobne wejście do apartamentu i wyjście na taras. Apartamenty posiadają wspólny taras.

Domek i apartamenty wynajmowane są w okresie od maja do 31 października oraz w Sylwestra. Nie wynajmujemy domku ani apartamentów na jedną noc, minimalny czas to 3 dni. 

Apartament 4-osobowy typu studio składa się z otwartej w pełni wyposażonej kuchni z salonem, osobnej sypialni oraz łazienki z prysznicem. Apartament posiada taras, grill, tv oraz internet.

W cenie zapewniamy pościel, brak natomiast ręczników.

Cena za apartament wynosi 250 zł za dobę.

Akceptujemy płatność bonem turystycznym.

Ilość miejsc: 2-4 osób

Sylwester wynajmujemy w pakiecie 5 noclegów w cenie 2000 zł/apartament.  

Rezerwację potwierdza wpłata zadatku w wysokości 250 zł. W przypadku dłuższych rezerwacji cena zadatku ustalana jest indywidualnie. Formalności związane z meldunkiem i uregulowaniem pozostałej opłaty za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu. Akceptujemy płatność gotówką lub przelew na konto. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu lub skrócenia zadatek nie podlega zwrotowi. Goście proszeni są o telefoniczny kontakt z właścicielem najpóźniej godzinę przed przyjazdem w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących zameldowania i odbioru kluczy. W domu we wszystkich pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

GALERIA:  

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.